top of page
Ing. Lucie Hantonová

Od roku 2012 po nástupu na mateřskou dovolenou jsem založila naší firmu Účetnictví NZZ a od té doby jsme poskytli naše služby celé škále klientů od fyzických osob až po akciové společnosti, od domácí zdravotní péče až po oprávnění pro provozování CT přístroje. Některé z našich spokojených klientů naleznete též v záložce Reference. Někteří s našich klientů se na nás se spokojeností obrátili s žádostí o vedení jejich účetnictví.

V průběhu let jsem získala celou řadu dalších certifikací při průběžném vzdělávání např. Osvědčení MZČR o právní specializaci obecné a právní specializaci v oblasti zdravotnictví, aj.

O NÁS

Ráda bych se Vám v krátkosti představila, abych upřesnila svojí sepecializaci:

  • V letech 2006-2009 jsem vystudovala bakalářské studium v oboru Právní specializace - Veřejná správa, toto zaměření mi poskytlo právní zákad a přehled v legislativní problematice. Po dokončení studia jsem získala titul Bc.

  • V letech 2009-2011 jsem vystudovala magisterské studium v oboru Finance - zde jsem nabyla znalosti v oblasti účetnictví i finanční a ekonomické problematice. Po dokončení studia jsem získala titul Ing.

  • V průběhu bakálářského studia jsem získávala praxy v právní kanceláři jako koncipient a v průběhu magisterského studia jsem průběžně získávala praxi v oblasti účtování.

  • V letech 2010-2012 jsem byla zaměstnanec Krajského úřadu Středočeského kraje, odboru zdravotnictví - jako referent pro registrace zdravotnických zařízení (po legislativní změně oprávnění k poskytování zdravotníh služeb) a pro řízení výběrových řízení pro zdravotnická zařízení - náplní práce bylo mimo jiné posuzování žádostí a udělování oprávnění k poskytování zdravotních služeb, kontrola zdravotnických zařízení při jejich provozu, kontrola nakládání s opiáty, realizace výběrových řízení na smlouvy se zdravotními pojišťovnami aj.

bottom of page